Участь представників робочої групи проекту ТЕМПУС ALIGN в українсько-німецькому форумі

6 та 7 березня у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка відбувся українсько-німецький форум «Освіта, наука, інновації в університетах: актуальні виклики». Організаторами форуму є Міністерство освіти і науки України та Федеральне міністерство освіти і наукових досліджень Німеччини. 
Метою Форуму стало налагодження тісного співробітництва між МОН України та Федеральним міністерством освіти і наукових досліджень Німеччини (BMBF), між Спілкою ректорів України та HRK (German Rector's Conference), між вищими навчальними закладами України та університетами Німеччини у сфері освітянських програм, наукових досліджень та інновацій в університетах, налагодження академічної мобільності студентів, викладачів, науковців. 
На пленарному засіданні Форуму виступили: міністр освіти і науки України С. М. Квіт, заступник міністра освіти і науки М. В. Стріха, ректор КНУ академік Л. В. Губерський, директор відділу зі співраці з країнами Східної Європи Федерального міністерства освіти і наукових досліджень Німеччини М. Шліхт.
Після пленарного засідання робота продовжилася в секціях. Учасники Форуму обговорили питання забезпечення якості освіти, інтернаціоналізації вищої освіти та успішні моделі комерціалізації наукових досліджень у вишах. 

Представники робочої групи проекту ТЕМПУС ALIGN від КНУ імені Тараса Шевченка також взяли участь у пленарному та секційних засідання форуму.
Керівник робочої групи, начальник Управління міжнародного науково-технічного співробітництва та інноваційних технологій, д.т.н, професор В.Заславський та учасник проекту, м.н.с Управління міжнародного науково-технічного співробітництва та інноваційних технологій О.Ямкова взяли участь у роботі секції «Інтернаціоналізація вищої освіти» та виступили з презентацією на тему: «Інтернаціоналізація освіти та мобільність: досвід співпраці з університетами Німеччини в рамках програми МОН України та проектів Темпус».
Учасник робочої групи проекту, Директор Науково-методичного центру організації навчального процесу, к.г.-м.н., доцент А. Гожик також виступив з презентацією на тему «Імплементація вимог європейських стандартів щодо забезпечення якості освіти в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка» в рамках роботи секції «Забезпечення якості освіти».

За результатами заходу планується створити робочі групи за відповідними напрямами, аби надалі підтримувати контакти та розвивати співпрацю з німецькою стороною.

 

ПРЕЗЕНТАЦІЯ-PDF